Noticias

News 

Casal Project English 2017: Pirates!

Martes, 2 de Mayo de 2017

Escuela pirata, búsqueda del tesoro, fiesta pirata, como hacer una nave pirata…

Project English (de P3 a 6è primària)

Cambridge School Granollers

-5 setmanes al juny-juliol: del 26 de juny al 28 de juliol

De 9:00h a 13:00h 

Tema: Pirates!

Amb classes d’anglès i tallers, i cada setmana gravarem i publicarem al YouTube un vídeo del projecte relacionat amb el tema de la setmana, amb els nens d'actors:

1a setmana: 26/06/17 - 30/06/17 – Pirate School

2a setmana: 03/07/17 – 07/07/17 – Pirate Parade

3a setmana: 10/07/17 – 14/07/17 -  Adventure at Sea

4a setmana: 17/07/17 – 21/07/17 – Treasure Island

5a setmana: 24/07/17 – 28/07/17 – Pirate Party!

Pots descarregar-te aquí el document informatiu del casal Project English del 2017.

Per reservar plaça:

Adreceu-vos a Cambridge School Granollers – 93 870 20 01, granollers@cambridgeschool.com

Profesores nativos titulados Exámenes oficiales Prestigioso método educativo

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 93 870 20 01 granollers@cambridgeschool.com Ver más

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 93 865 05 04 caldes@cambridgeschool.com Ver más

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 93 844 44 42 cardedeu@cambridgeschool.com Ver más

La Garriga

La Garriga
C/ Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Ver más

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 93 879 91 89 laroca@cambridgeschool.com Ver más

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 93 579 44 51 mollet@cambridgeschool.com Ver más

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Ver más

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Ver más
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Cargando...
Información legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Dirección: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Teléfono: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Cargando...