Noticias

News 

Casales de verano

Lunes, 27 de Junio de 2016

Ya han empezado los casales en Can Sala y Granollers. ¡Aún puedes matricularte!

English at the Farm (3 a 7 anys)/ Active English (8 a 12 anys)

Can Sala (Montornès)

-5 setmanes al juny-juliol: del 27 de juny al 29 de juliol.
-2 setmanes a l’agost-setembre: del 29 d’agost al 9 de setembre.

De 9:00h a 13:00h / 15:00h / 17:00h 

Amb classes d’anglès, poni o cavall, jocs d’aigua, tallers artístics, caceres de tresor…
I aquest estiu amb noves activitats: teatre, taller de circ, piscina, i moltes més!
 
Pots descarregar-te aquí el document informatiu dels casals a Can Sala del 2016.
 
Reserves a:
Cambridge School – 93 159 76 20, casals@cambridgeschool.com
Can Sala – 93 568 34 85, info@cansala-montornes.com
 

Project English (3 a 12 anys)

Cambridge School Granollers

-5 setmanes al juny-juliol: del 27 de juny al 29 de juliol.

De 9:00h a 13:00h 

Tema: La televisió.

Amb classes d’anglès, i cada setmana gravarem i publicarem al YouTube un tipus de programa de televisió amb els nens d’actors i presentadors (notícies, el temps, concurs…).

Pots descarregar-te aquí el document informatiu del casal Project English del 2016.

Reserves a: Cambridge School Granollers – 93 870 20 01, granollers@cambridgeschool.com

Profesores nativos titulados Exámenes oficiales Prestigioso método educativo

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 93 870 20 01 granollers@cambridgeschool.com Ver más

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 93 865 05 04 caldes@cambridgeschool.com Ver más

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 93 844 44 42 cardedeu@cambridgeschool.com Ver más

La Garriga

La Garriga
C/ Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Ver más

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 93 879 91 89 laroca@cambridgeschool.com Ver más

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 93 579 44 51 mollet@cambridgeschool.com Ver más

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Ver más

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Ver más
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Cargando...
Información legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Dirección: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Teléfono: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Cargando...