Agenda

Agenda de actividades 

Cine en Versión Original

Lunes, 27 de Junio de 2016

Película en inglés del 30 de junio al 3 de julio en Cardedeu.

Per a aquest proper cap de setmana et recomanem aquesta pel·lícula en versió original anglès subtitulada:

-“ Carol”, en VO anglès al cinema Esbarjo Verdi de Cardedeu:

La relació entre dues dones molt diferents en la dècada de 1950 a Nova York. Una jove de 20 anys, la Teresa, treballa en una botiga i somia amb una vida més plena quan coneix la Carol, una seductora dona atrapada en un matrimoni adinerat, però sense amor.

Dijous 30 de juny a les 21 h

Divendres 1 de juliol a les 22h
Dissabte 2 de juliol a les 20 h
Diumenge 3 de juliol a les 19 h

http://www.esbarjoverdi.cat/carol-30-de-juny-1-2-i-3-de-juliol/

Descompte amb l’Student Card de Cambridge School!!

Profesores nativos titulados Exámenes oficiales Prestigioso método educativo

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 93 870 20 01 granollers@cambridgeschool.com Ver más

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 93 865 05 04 caldes@cambridgeschool.com Ver más

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 93 844 44 42 cardedeu@cambridgeschool.com Ver más

La Garriga

La Garriga
C/ Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Ver más

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 93 879 91 89 laroca@cambridgeschool.com Ver más

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 93 579 44 51 mollet@cambridgeschool.com Ver más

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Ver más

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Ver más
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Cargando...
Información legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Dirección: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Teléfono: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Cargando...