Agenda

Agenda de actividades 

Cine en Versión Original

Lunes, 13 de Noviembre de 2017

'Hell or High Water' y 'Detroit', películas en VO inglés el 17 y 19 de noviembre en Granollers y Cardedeu.

Per al proper cap de setmana, et recomanem aquestes pel·lícules en versió original anglès subtitulada:

“Hell or High Water” en VO anglès a CineClub Granollers:

Un crepuscular thriller rural en clau de western social. Un dels films més sorprenent de l’any.

Divendres 17 de novembre a les 20:30h

http://acgranollers.cat/events/hell-or-high-water

“Detroit” en VO anglès a Cinema Esbarjo de Cardedeu:

Retrat d’un dels moments més foscos esdevinguts durant els disturbis civils que van sacsejar Detroit l’estiu de 1967.

Divendres 17 de novembre a les 22:00h

Dissabte 18 de novembre a les 20:00h

Diumenge 19 de novembre a les 19:00h

http://www.cinemaesbarjo.cat/detroit-17-18-i-19-de-novembre/

Profesores nativos titulados Exámenes oficiales Prestigioso método educativo

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 93 870 20 01 granollers@cambridgeschool.com Ver más

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 93 865 05 04 caldes@cambridgeschool.com Ver más

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 93 844 44 42 cardedeu@cambridgeschool.com Ver más

La Garriga

La Garriga
C/ Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Ver más

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 93 879 91 89 laroca@cambridgeschool.com Ver más

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 93 579 44 51 mollet@cambridgeschool.com Ver más

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Ver más

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Ver más
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Cargando...
Información legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Dirección: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Teléfono: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Cargando...