Agenda

Agenda de actividades 

Cine en Versión Original

Sábado, 3 de Junio de 2017

'Paterson' y 'Hidden figures', películas en inglés del 9 al 11 de junio en Sant Celoni y Granollers.

Per al cap de setmana del 9 a l'11 de juny et recomanem aquestes pel·lícules en versió original anglès subtitulada:

“Paterson” en VO anglès a l'Altrium de Sant Celoni:

Història sobre un conductor d'autobús i poeta aficionat sobre les petites coses anomenat Paterson, que viu a Paterson, New Jersey.

Divendres 9 de juny a les 20:30 h

http://www.santceloni.cat/18581 

“Hidden figures” en VO anglès al cine Club de Granollers:

Una història real mai explicada en plena carrera espacial. La NASA tenia un gran problema i tres solucions sorprenents.

Divendres 9 de juny a les 19:00h i 22:00h

Diumenge 11 de juny a les 19:00h

http://acgranollers.cat/events/hidden-figures

Profesores nativos titulados Exámenes oficiales Prestigioso método educativo

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 93 870 20 01 granollers@cambridgeschool.com Ver más

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 93 865 05 04 caldes@cambridgeschool.com Ver más

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 93 844 44 42 cardedeu@cambridgeschool.com Ver más

La Garriga

La Garriga
C/ Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Ver más

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 93 879 91 89 laroca@cambridgeschool.com Ver más

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 93 579 44 51 mollet@cambridgeschool.com Ver más

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Ver más

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Ver más
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Cargando...
Información legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Dirección: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Teléfono: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Cargando...