Agenda

Agenda de actividades 

Cine en Versión Original

Lunes, 23 de Enero de 2017

Películas en inglés e italiano del 3 al 5 de febrero en Sant Celoni y Granollers.

Per al cap de setmana del 3 al 5 de febrer et recomanem aquestes pel·lícules en versió original anglès o italià ubtitulades:

-“Se Dio vuole!” en VO italià al cine Club Granollers:

L’esperit de la tradicional Commedia all’italiana en un divertit retrat d’una típica família burgesa. Una comèdia de costums original, enginyosa, amable i amb un brillant guió. Una família es veu trasbalsada per una notícia inesperada.

Divendres 3 de febrer a les 19h i 22h
Diumenge 5 de febrer a les 19h

http://acgranollers.cat/events/se-dio-vuole

Descompte amb l’Student Card de Cambridge School!!

-“Brooklyn”, en VO anglès a les Sales Ocine - Centre Comercial Altrium de Sant Celoni:

Als anys 50, la jove Eilis Lacey decideix deixar Irlanda i viatjar als Estats Units, concretament a Nova York, on coneix un noi del qual s'enamora. Però un dia, a l'Eilis li arriben notícies d'un greu problema familiar i haurà de decidir entre quedar-se al seu nou país o tornar a la seva terra natal.

Divendres 3 de febrer a les 20:30h

http://www.santceloni.cat/17755

Profesores nativos titulados Exámenes oficiales Prestigioso método educativo

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 93 870 20 01 granollers@cambridgeschool.com Ver más

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 93 865 05 04 caldes@cambridgeschool.com Ver más

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 93 844 44 42 cardedeu@cambridgeschool.com Ver más

La Garriga

La Garriga
C/ Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Ver más

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 93 879 91 89 laroca@cambridgeschool.com Ver más

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 93 579 44 51 mollet@cambridgeschool.com Ver más

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Ver más

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Ver más
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Cargando...
Información legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Dirección: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Teléfono: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Cargando...