Agenda

Agenda de actividades 

Cine en Versión Original

Jueves, 15 de Diciembre de 2016

Películas en inglés del 16 al 18 de diciembre en Cardedeu y Sant Celoni.

Per al cap de setmana del 16 al 18 de desembre et recomanem aquestes dues pel·lícules en versió original anglès subtitulada:

-“Little Men” (verano en Brooklyn), en VO anglès al Esbarjo Verdi de Cardedeu:

Els pares del Jake acaben de mudar-se a la casa del seu avi. Fa anys que la mare del Tony lloga la botiga de sota. Els dos nois, de tretze anys, descobreixen que comparteixen molts interessos: l’art, els videojocs, les noies. Molt aviat es converteixen en aliats.

Divendres 16 de desembre a les 22 h
Dissabte 17 de desembre a les 20 h
Diumenge 18 de desembre a les 19 h

http://www.esbarjoverdi.cat/verano-en-brooklin/

Descompte amb l’Student Card de Cambridge School!!

-“My Old Lady”, en VO anglès a l’Altrium de Sant Celoni:

Mathias (Kevin Kline), un novaiorquès que necessita diners, viatja a París per vendre el luxós apartament que acaba d'heretar del seu pare, amb qui no tenia cap contacte. En arribar allà descobreix que una senyora gran, Mathilde, hi viu amb la seva filla. No triga a assabentar-se que, segons la llei francesa, no podrà fer-se amb el pis fins que Mathilde mori.

Divendres, 16 de desembre de 2016  -  2/4 de 9 vespre

http://www.santceloni.cat/17371

Profesores nativos titulados Exámenes oficiales Prestigioso método educativo

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 93 870 20 01 granollers@cambridgeschool.com Ver más

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 93 865 05 04 caldes@cambridgeschool.com Ver más

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 93 844 44 42 cardedeu@cambridgeschool.com Ver más

La Garriga

La Garriga
C/ Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Ver más

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 93 879 91 89 laroca@cambridgeschool.com Ver más

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 93 579 44 51 mollet@cambridgeschool.com Ver más

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Ver más

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Ver más
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Cargando...
Información legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Dirección: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Teléfono: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Cargando...