Agenda

Agenda de actividades 

Cine en versión original

Lunes, 18 de Enero de 2016

Películas en inglés del 22 al 24 de enero en Granollers y Sant Celoni.

Per a aquest proper cap de setmana et recomanem les següents pel·lícules subtitulades en versió original anglès:

-"Far from the Madding Crowd", en VO anglès a CineClub Granollers, una producció anglesa adaptada de la novel·la de Thomas Harday, en què Batsheba Everdene, una bella i seductora dona, és propietària de la major granja de la comarca. El seu major problema consisteix a triar entre els tres homes que la pretenen: Gabriel Oak, un criador d’ovelles, William Boldwood, un solter empedreït, i el sergent Frank Troy, guapo, imprudent i de tendències violentes.

Divendres 22 de gener – 19h i 22h

Diumenge 24 de gener – 19h

http://acgranollers.cat/events/far-from-the-madding-crowd

-"The Grand Seduction", en VO anglès a l'Altrium de Sant Celoni. Els habitants d'un petit poble pesquer han de trobar a un metge si volen que una empresa construeixi una fàbrica a la zona. La tasca se li encomana a Murray French (Gleeson), que tria el doctor Paul Lewis (Kitsch). A partir d'aquest moment, tots els veïns intenten seduir Paul perquè es quedi amb ells de forma permanent.

Divendres 22 de gener – 20:30h

http://www.santceloni.cat/document.php?id=15567

Profesores nativos titulados Exámenes oficiales Prestigioso método educativo

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 93 870 20 01 granollers@cambridgeschool.com Ver más

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 93 865 05 04 caldes@cambridgeschool.com Ver más

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 93 844 44 42 cardedeu@cambridgeschool.com Ver más

La Garriga

La Garriga
C/ Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Ver más

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 93 879 91 89 laroca@cambridgeschool.com Ver más

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 93 579 44 51 mollet@cambridgeschool.com Ver más

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Ver más

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Ver más
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Cargando...
Información legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Dirección: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Teléfono: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Cargando...