Agenda

Agenda de actividades 

Cinema en Versión Original

Lunes, 23 de Noviembre de 2015

Películas en inglés del 26 al 30 de noviembre en Granollers y Cardedeu.

Et recomanem les següents pel·lícules en versió original anglès i subtitulades, per a aquest cap de setmana:

-"Nightcrawler", en VO anglès a CineClub Granollers, un inquietant thriller americà sobre la fam del morbo i la falta d’etica d’alguns mitjans de comunicació.

Divendres 27 de novembre - 19h i 22h

Diumenge 29 de novembre - 19h

http://acgranollers.cat/events/nightcrawler

-"Irrational Man”, en VO anglès a l’Esbarjo Verdi de Cardedeu, una comèdia americana que explica sobre un professor de filosofía que comença a fer classe a la universitat d’una petita localitat i es relaciona amb dues dones: una professora que se sent molt sola i la seva millor estudiant.

Dijous 26 de novembre a les 21 h
Divendres 27 de novembre a les 22 h
Dissabte 28 de novembre a les 20 h
Diumenge 29 de novembre a les 19 h

http://www.esbarjoverdi.cat/irrational-man-26-27-28-i-29-de-novembre/

Recorda que hi tens descompte amb l'Student Card de Cambridge School!

Profesores nativos titulados Exámenes oficiales Prestigioso método educativo

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 93 870 20 01 granollers@cambridgeschool.com Ver más

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 93 865 05 04 caldes@cambridgeschool.com Ver más

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 93 844 44 42 cardedeu@cambridgeschool.com Ver más

La Garriga

La Garriga
C/ Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Ver más

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 93 879 91 89 laroca@cambridgeschool.com Ver más

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 93 579 44 51 mollet@cambridgeschool.com Ver más

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Ver más

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Ver más
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Cargando...
Información legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Dirección: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Teléfono: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Cargando...