Agenda

Agenda de actividades 

Cinema en Versión Original

Miércoles, 13 de Enero de 2016

Películas en inglés e italiano del 15 al 17 de enero en Granollers y Sant Celoni.

Per a aquest proper cap de setmana et recomanem les següents pel·lícules en versió original anglès o italià i subtitulades:

-"Latin Lover", en VO italià a CineClub Granollers, una comèdia italiana que narra les emociones i situacions tragicòmiques (secrets, rivalitats i noves passions) que genera l'arribada d'un actor a un poble petit d'Itàlia entre les dones presents, fet que les porta a descobrir un passat inesperat i a veure la vida amb nous ulls.

Divendres 15 de gener – 19h i 22h

Diumenge 17 de gener – 19h

http://acgranollers.cat/events/latin-lover

-"Still Alice", en VO anglès a l'Altrium de Sant Celoni. L'Alice Howland (Julianne Moore) està orgullosa de la vida que tant d'esforç li ha costatconstruir. Als cinquanta, és professora de psicologia cognitiva a Harvard i una experta lingüistade fama mundial, amb un marit reeixit i tres fills adults. Quan comença a sentir-se desorientada,un tràgic diagnòstic canvia la seva vida, així com la seva relació amb la família i amb el món. Amb elegància i delicadesa, l'autora ens apropa als sentiments dels que pateixen l'Alzheimer i les seves famílies.

Divendres 15 de gener – 20:30h

http://www.santceloni.cat/document.php?id=15566

Profesores nativos titulados Exámenes oficiales Prestigioso método educativo

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 93 870 20 01 granollers@cambridgeschool.com Ver más

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 93 865 05 04 caldes@cambridgeschool.com Ver más

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 93 844 44 42 cardedeu@cambridgeschool.com Ver más

La Garriga

La Garriga
C/ Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Ver más

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 93 879 91 89 laroca@cambridgeschool.com Ver más

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 93 579 44 51 mollet@cambridgeschool.com Ver más

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Ver más

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Ver más
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Cargando...
Información legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Dirección: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Teléfono: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Cargando...