Agenda

Agenda de actividades 

Cinema en Versión Original

Miércoles, 9 de Setiembre de 2015

Películas en inglés y francés para el fin de semana del 24 al 27 de septiembre.

Et recomanem les següents pel·lícules en versió original i subtitulades:

-"My old lady", en VO anglès, a l'Esbarjo Verdi de Cardedeu: una comèdia-drama on el Mathias, un novaiorquès desventurat sense esposa, sense fills i sense un cèntim, hereta del pare, amb qui no es parlava, una enorme casa a París, de la qual vol desfer-se el més aviat possible. Llavors descobreix que està habitada per una senyora gran, la Mathilde, i la filla, la Chloé.

Dijous 24 de setembre a les 21 h
Divendres 25 de setembre a les 22 h
Dissabte 26 de setembre a les 20 h
Diumenge 27 de setembre a les 19 h

/http://www.esbarjoverdi.cat/mi-casa-en-paris-24-25-26-i-27-de-setembre/

-"Le fils de l'autre", en VO francès, al cineClub Granollers. Una pel·lícula acollidora i tendra i a la vegada una faula sociopolítica. Què passa si dos nens, un israelià i un palestí, són intercanviats per error en néixer?

Divendres 25 de setembre a les 19h i 22h

Diumenge 27 de setembre a les 19h

http://acgranollers.cat/events/le-fils-de-lautre

Recorda que tens descompte amb l'Student Card de Cambridge School en els dos cinemes!

Profesores nativos titulados Exámenes oficiales Prestigioso método educativo

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 93 870 20 01 granollers@cambridgeschool.com Ver más

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 93 865 05 04 caldes@cambridgeschool.com Ver más

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 93 844 44 42 cardedeu@cambridgeschool.com Ver más

La Garriga

La Garriga
C/ Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Ver más

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 93 879 91 89 laroca@cambridgeschool.com Ver más

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 93 579 44 51 mollet@cambridgeschool.com Ver más

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Ver más

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Ver más
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Cargando...
Información legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Dirección: Plaša Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Teléfono: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Cargando...