Noticias

News 

Clases de idiomas por Skype para in-company

Viernes, 21 de Abril de 2017

25 minutos de conversa personalizados con un profesor nativo de Cambridge School.

Les classes Skype de Cambridge School per a in-company consisteixen en classes de conversa personalitzades de 25 minuts, amb un professor nadiu de Cambridge School, per millorar la fluïdesa de la llengua estrangera que desitges practicar. Les classes Skype poden ser un complement a les classes one-to-one, o en grups a empresa o als centres de Cambridge School:

-Pots parlar sobre temes d’interès, millorar la teva fluïdesa i pronunciació, aprendre nou vocabulari i expressions...

-Durant cada lliçó reps correccions per escrit a l’instant a través d’un document compartit online

-Fàcil ús de la tecnologia, des de qualsevol aparell que tingui Skype, connexió a Internet i webcam.

-Obertes a qualsevol alumne a partir d’un nivell bàsic.

-Amb professors nadius i qualificats de Cambridge School.

-Sempre individuals.

-Flexibilitat en freqüència i horaris que s'adapten a tu. I pots fer classe des de casa teva o la teva feina.

-Amb preus assequibles: pots comprar les classes amb targeta de crèdit o sol·licitar una factura en nom de la seva empresa en paquets de 2, 5 o 10, amb un descompte de fins al 13% (12,40€ per classe).

Informa-te’n a skype@cambridgeschool.com, al telèfon 93 870 20 01 o  a online.cambridgeschool.com 

Profesores nativos titulados Exámenes oficiales Prestigioso método educativo

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 93 870 20 01 granollers@cambridgeschool.com Ver más

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 93 865 05 04 caldes@cambridgeschool.com Ver más

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 93 844 44 42 cardedeu@cambridgeschool.com Ver más

La Garriga

La Garriga
C/ Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Ver más

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 93 879 91 89 laroca@cambridgeschool.com Ver más

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 93 579 44 51 mollet@cambridgeschool.com Ver más

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Ver más

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Ver más
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Cargando...
Información legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Dirección: Plaša Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Teléfono: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Cargando...