Noticias

News 

Colaboración con Mans Unides

Jueves, 11 de Junio de 2015

Cambridge School ha firmado un acuerdo con Mans Unides – delegación del Vallès Oriental.

Cambridge School ha signat un acord amb Mans Unides – delegació del Vallès Oriental, per a la col·laboració en la recaptació de fons per a unprojecte de construcció de dues escoles d’infantil a Mauritània, a fi de millorar l’educació, alimentació i seguretat dels  nens en dos barris perifèrics de la ciutat de Kaedi amb una població de més de 1.450 famílies.

La col·laboració de Cambridge School es materialitza en l’organització de l’obra de teatre de Nadal “Pantomime”, portada a terme per professors i personal de les escoles,  la donació de tots els fons recaptats a través de famílies i alumnes i una contribució econòmica addicional per part de Cambridge School.

 

Així mateix, Cambridge School  donarà suport a qualsevol altra iniciativa procedent de professors, alumnes, personal administratiu i directiu per recaptar fons, ajudant amb la promoció i organització de l’acte i contribuint-hi amb una aportació addicional.

Profesores nativos titulados Exámenes oficiales Prestigioso método educativo

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 93 870 20 01 granollers@cambridgeschool.com Ver más

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 93 865 05 04 caldes@cambridgeschool.com Ver más

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 93 844 44 42 cardedeu@cambridgeschool.com Ver más

La Garriga

La Garriga
C/ Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Ver más

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 93 879 91 89 laroca@cambridgeschool.com Ver más

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 93 579 44 51 mollet@cambridgeschool.com Ver más

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Ver más

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Ver más
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Cargando...
Información legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Dirección: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Teléfono: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Cargando...