Agenda

Agenda de actividades 

Convocatoria exámenes Cambridge English - diciembre

Domingo, 4 de Setiembre de 2016

Las inscripciones están abiertas hasta el 8 de octubre.

Ja tenim oberta la propera convocatòria dels exàmens oficials de Cambridge English, que és al mes de desembre a Granollers. 

Aquí tens el llistat de les dates i preus dels propers exàmens oficials als quals et pots inscriure a qualsevol de les nostres escoles:

First for Schools                                              188€      examen 3 desembre

First                                                                  188€      examen 10 desembre

Advanced                                                         204€      examen 10 desembre

Proficiency                                                       210€      examen 1 desembre

I recorda que per als exàmens de First, Advanced i Proficiency fem cursos de preparació durant els mesos de setembre, octubre i novembre.  Consulta al teu més proper els horaris i disponibilitat. 

Matrícula oberta!

 

Profesores nativos titulados Exámenes oficiales Prestigioso método educativo

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 93 870 20 01 granollers@cambridgeschool.com Ver más

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 93 865 05 04 caldes@cambridgeschool.com Ver más

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 93 844 44 42 cardedeu@cambridgeschool.com Ver más

La Garriga

La Garriga
C/ Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Ver más

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 93 879 91 89 laroca@cambridgeschool.com Ver más

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 93 579 44 51 mollet@cambridgeschool.com Ver más

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Ver más

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Ver más
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Cargando...
Información legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Dirección: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Teléfono: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Cargando...