Agenda

Agenda de actividades 

¡Crazy Quiz para niños!

Lunes, 8 de Mayo de 2017

Un divertido concurso en inglés para niños de 8 a 12 años. En Granollers el 25 de mayo.

Cambridge School ofereix un concurs dinàmic i participatiu en anglès per als nens i nenes de 8 a 12 anys aproximadament, perquè puguin practicar l'anglès en un entorn lúdic, amb jocs lingüístics, manuals i de disseny, música, treball en grup, etc. 

Aquest mes de maig el podràs fer a:

Dijous 25/05/2017 - Biblioteca de GRANOLLERS - ROCA UMBERT - 17:30-18:15

La participació és gratis i només cal inscriure's a la biblioteca prèviament a partir de 15 dies abans. T'hi pots inscriure online: http://www.granollers.cat/inscripcionsbiblioteques 

T'hi esperem!

Profesores nativos titulados Exámenes oficiales Prestigioso método educativo

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 93 870 20 01 granollers@cambridgeschool.com Ver más

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 93 865 05 04 caldes@cambridgeschool.com Ver más

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 93 844 44 42 cardedeu@cambridgeschool.com Ver más

La Garriga

La Garriga
C/ Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Ver más

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 93 879 91 89 laroca@cambridgeschool.com Ver más

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 93 579 44 51 mollet@cambridgeschool.com Ver más

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Ver más

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Ver más
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Cargando...
Información legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Dirección: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Teléfono: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Cargando...