Noticias

News 

Crédito Fundación Tripartita para empresas

Martes, 18 de Octubre de 2016

Podéis bonificar los cursos estos últimos meses del 2016.

Encara teniu crèdit gestionat per la Fundación Tripartita per a la formació dels vostres empleats?

Recordeu que es poden bonificar els cursos aquests últims mesos del 2016 o sinó es perd el crèdit! 

A Cambridge School, l’escola d’idiomes més gran del Vallès Oriental i amb 30 anys  d’experiència, tenim a la vostra disposició formació que us podreu bonificar fins al 100%:

-Més de 150 grups oberts de diferents nivells i horaris d’anglès per a adults (des de Beginners fins a Proficiency) i 15 grups també en cursos d’alemany, italià, francès i espanyol per a estrangers.

-8 centres en diferents poblacions del Vallès Oriental, per a més facilitat: Granollers, Cardedeu, La Roca, Sant Celoni, La Garriga, Caldes de Montbui, Mollet i Parets.

-També oferim classes particulars per a grups reduïts de treballadors en la vostra empresa.

Aprofiteu abans que s'acabi l'any per no perdre el crèdit! 

- Truqueu al telèfon 93 870 20 01 ext. 107
- Envieu un email a incompany@cambridgeschool.com


Esbrineu les diferents opcions per formar millor en idiomes el vostre personal.

Profesores nativos titulados Exámenes oficiales Prestigioso método educativo

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 93 870 20 01 granollers@cambridgeschool.com Ver más

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 93 865 05 04 caldes@cambridgeschool.com Ver más

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 93 844 44 42 cardedeu@cambridgeschool.com Ver más

La Garriga

La Garriga
C/ Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Ver más

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 93 879 91 89 laroca@cambridgeschool.com Ver más

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 93 579 44 51 mollet@cambridgeschool.com Ver más

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Ver más

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Ver más
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Cargando...
Información legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Dirección: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Teléfono: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Cargando...