Noticias

News 

Entradas gratis para películas en Versión Original

Jueves, 2 de Febrero de 2017

Sigue practicando idiomas en los cines de Granollers, Cardedeu y Sant Celoni.

Cambridge School té acords de col·laboració amb tres cinemes de la comarca per oferir entrades gratuïtes cada cap de setmana que s’emeten pel·lícules en VO en anglès:

-CineClub de Granollers – veure cartellera

-Esbarjo Verdi de Cardedeu – veure cartellera

-Sales Ocine – Atrium de Sant Celoni – veure cartellera

Els passos són molt senzills, per aconseguir-ne:

1-necessites la crítica de cinema i mots encreuats de la pel·lícula en VO que es projecti el cap de setmana (els trobaràs a la homepage de la nostra web o bé a les guixetes del mateix cinema el dia que es projectin les pel·lícules).

2- resol els mots encreuats i publica al nostre compte Facebook la paraula amagada. Si l’encertes i ets el primer, tens les entrades!!! Les podràs utilitzar quan vulguis durant els propers 3 mesos per a una pel·lícula en VO.

I si no ho aconsegueixes, no et preocupis, amb el carnet d’estudiant de Cambridge School tens descomptes per a les pel·lícules en versió original dels cinemes de Granollers i Cardedeu. 

Profesores nativos titulados Exámenes oficiales Prestigioso método educativo

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 93 870 20 01 granollers@cambridgeschool.com Ver más

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 93 865 05 04 caldes@cambridgeschool.com Ver más

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 93 844 44 42 cardedeu@cambridgeschool.com Ver más

La Garriga

La Garriga
C/ Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Ver más

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 93 879 91 89 laroca@cambridgeschool.com Ver más

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 93 579 44 51 mollet@cambridgeschool.com Ver más

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Ver más

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Ver más
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Cargando...
Información legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Dirección: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Teléfono: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Cargando...