Agenda

Agenda de actividades 

Fira Estocs el 4 y 5 de marzo

Viernes, 24 de Febrero de 2017

En Granollers, Cardedeu, Caldes y Mollet. Consulta calendario.

El cap de setmana del 4 i 5 de març sortim al carrer de les nostres poblacions per ser presents amb tota la nova informació sobre casals i estius, pots passar a veure’ns i també que els teus fills passin una bona estona fent manualitats!

Ens trobaràs a:

-Dissabte 4 de març de 10h a 13:30h i de 17:00h a 20:30h al carrer Anselm Clavé de Granollers.

-Dissabte 4 de març de 10h a 14h i de 16h a 20h, al centre de Cardedeu.

-Dissabte 4 de març de 10h a 20h a la Rambla Balmes (alçada farmàcia Tugas) de Mollet.

-Diumenge 5 de març de 10h a 15h al carrer Josep Fontcuberta de Caldes.

 

T’hi esperem!

Profesores nativos titulados Exámenes oficiales Prestigioso método educativo

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 93 870 20 01 granollers@cambridgeschool.com Ver más

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 93 865 05 04 caldes@cambridgeschool.com Ver más

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 93 844 44 42 cardedeu@cambridgeschool.com Ver más

La Garriga

La Garriga
C/ Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Ver más

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 93 879 91 89 laroca@cambridgeschool.com Ver más

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 93 579 44 51 mollet@cambridgeschool.com Ver más

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Ver más

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Ver más
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Cargando...
Información legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Dirección: Plaša Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Teléfono: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Cargando...