Agenda

Agenda de actividades 

Ferias en septiembre

Martes, 26 de Julio de 2016

En septiembre estaremos en Sant Celoni, Granollers, La Garriga, La Roca y Cardedeu. Consulta el calendario aquí.

Pots venir a visitar-nos als nostres stands de les diferents poblacions on estarem amb el nostre photocall, activitats per a nens, The Explorer Show en algunes d'elles, i informació i consell per a petits i grans sobre els nostres cursos:

-Dissabte 3 de setembre de 10h a 14h - Festa Major a Sant Celoni. Activitats per a nens com manualitats, papiroflèxia, globus, photocall... a la Plaça de la Vila. Amb The Explorer Show a les 12h.

-Dissabte 3 de setembre de 10h a 13:30 h i de 17:30h a 20:30h - Fira Estocs a Granollers al carrer Anselm Clavé.

-Diumenge 4 de setembre de 10h a 20:30h - Botiga al Carrer a La Garriga. Activitats per a nens com manualitats, papiroflèxia, globus, photocall... al carrer Banys. Amb The Explorer Show a les 18:30h.

-Dilluns 12 de setembre de 17h a 20h - Festa Major de La Roca. Activitats per a nens com manualitats, papiroflèxia, globus, photocall... a la plaça Sant Jordi. Amb The Explorer Show a les 18:00h.

-Dissabte 24 de setembre de 10h a 21h - Botigues al Carrer pel centre de Cardedeu. 

Totes les activitats són gratuïtes, us hi esperem!!

Profesores nativos titulados Exámenes oficiales Prestigioso método educativo

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 93 870 20 01 granollers@cambridgeschool.com Ver más

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 93 865 05 04 caldes@cambridgeschool.com Ver más

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 93 844 44 42 cardedeu@cambridgeschool.com Ver más

La Garriga

La Garriga
C/ Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Ver más

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 93 879 91 89 laroca@cambridgeschool.com Ver más

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 93 579 44 51 mollet@cambridgeschool.com Ver más

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Ver más

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Ver más
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Cargando...
Información legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Dirección: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Teléfono: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Cargando...