Noticias

News 

Halloween Quiz Night

Lunes, 2 de Noviembre de 2015

En Sant Celoni organizamos un Quiz Night especial Halloween.

El divendres 30 d'octubre va tenir lloc la primera Quiz Night de la temporada, a Sant Celoni, i a més amb la temàtica especial de Halloween!! 

Va ser un èxit extraordinari, amb moltes disfresses i sobretot moltes ganes de passar-s'ho bé amb l'assistència d'alumnes, professors i amics del poble. En total hi havia 8 equips diferents participant en el concurs, amb noms tan originals com 'Bats outta hell', 'Elm Street', 'The Clau', 'The Oliver twists', 'Wild Omelettes', 'Hell Raisers', 'More Bread than Cheese', etc.

El concurs va ser presentat i amenitzat pel Uncountable Dracula i va consistir en cinc rondes de preguntes, incloent coneixement general, Catalunya, el món en anglès, prova de música i Halloween...

Al final 'Bats outta hell' va ser l'equip guanyador d'un premi molt 'Halloween', amb Maribel, Laura Planas, Gemma Pampalona, Gemma Vera, Andy i  Leigh i van guanyar una esplèndida col·lecció de dolços de Halloween, que van compartir amb tots els altres equips!

Podeu veure'n fotos a la nostra pàgina Facebook: https://www.facebook.com/CambridgeSchoolPage/

Gràcies a tots per fer una vetllada tan divertida!!

Profesores nativos titulados Exámenes oficiales Prestigioso método educativo

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 93 870 20 01 granollers@cambridgeschool.com Ver más

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 93 865 05 04 caldes@cambridgeschool.com Ver más

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 93 844 44 42 cardedeu@cambridgeschool.com Ver más

La Garriga

La Garriga
C/ Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Ver más

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 93 879 91 89 laroca@cambridgeschool.com Ver más

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 93 579 44 51 mollet@cambridgeschool.com Ver más

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Ver más

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Ver más
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Cargando...
Información legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Dirección: Plaša Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Teléfono: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Cargando...