Agenda

Agenda de actividades 

Library Talks en diciembre

Jueves, 1 de Diciembre de 2016

Pon en práctica tu inglés con nuestras conversaciones para adultos gratis.

Les Library Talks són sessions de converses a biblioteques de la comarca, perquè pugueu posar en pràctica la parla i l'escola del vostre anglès amb un professor nadiu. Estan adreçades a adults a partir d'un nivell mig i no cal ser alumne de Cambridge School.

Aquest mes de desembre:  “Rosa Parks and how one person can make a difference”.

Dijous 1 desembre – 19:30-21:00 - La Garriga

Dijous 1 desembre - 18:45-20:00 - Granollers - Roca Umbert

Són gratuïtes. Només cal que us inscriviu a la biblioteca prèviament!

Inscripció online a la Biblioteca de Granollers:  http://www.granollers.cat/inscripcionsbiblioteques

Profesores nativos titulados Exámenes oficiales Prestigioso método educativo

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 93 870 20 01 granollers@cambridgeschool.com Ver más

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 93 865 05 04 caldes@cambridgeschool.com Ver más

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 93 844 44 42 cardedeu@cambridgeschool.com Ver más

La Garriga

La Garriga
C/ Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Ver más

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 93 879 91 89 laroca@cambridgeschool.com Ver más

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 93 579 44 51 mollet@cambridgeschool.com Ver más

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Ver más

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Ver más
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Cargando...
Información legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Dirección: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Teléfono: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Cargando...