Agenda

Agenda de actividades 

Library Talks en octubre

Jueves, 29 de Setiembre de 2016

Pon en práctica tu inglés con nuestras conversaciones para adultos gratis.

Les Library Talks són sessions de converses a biblioteques de la comarca, perquè pugueu posar en pràctica la parla i l'escola del vostre anglès amb un professor nadiu. Estan adreçades a adults a partir d'un nivell mig i no cal ser alumne de Cambridge School.

Aquest mes d’octubre:  “Lance Armstrong and doping in sport”.

Dijous 6 d’octubre - 19:30 - 21:00 - biblioteca de La Garriga

Dijous 13 d’octubre - 18:45-20:00 - biblioteca Roca Umbert de Granollers

Dijous 27 d’octubre - 19:00 - 20:15 - biblioteca de Sant Fost

 

Són gratuïtes. Només cal que us inscriviu a la biblioteca prèviament!

Inscripció online a la Biblioteca de Granollers:  http://www.granollers.cat/inscripcionsbiblioteques

Profesores nativos titulados Exámenes oficiales Prestigioso método educativo

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 93 870 20 01 granollers@cambridgeschool.com Ver más

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 93 865 05 04 caldes@cambridgeschool.com Ver más

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 93 844 44 42 cardedeu@cambridgeschool.com Ver más

La Garriga

La Garriga
C/ Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Ver más

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 93 879 91 89 laroca@cambridgeschool.com Ver más

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 93 579 44 51 mollet@cambridgeschool.com Ver más

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Ver más

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Ver más
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Cargando...
Información legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Dirección: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Teléfono: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Cargando...