Agenda

Agenda de actividades 

Matrícula abierta curso 16-17

Viernes, 29 de Julio de 2016

¡Últimas plazas disponibles! Aún estás a tiempo para matricularte.

La matrícula per al curs 16-17 està oberta per a tots els nivells i idiomes a totes les nostres vuit escoles. Recorda que encara que siguis alumne actual, no tens plaça reservada fins que no facis la renovació de matrícula. 

Matrícula - Els nous alumnes han de pagar una matrícula.

-Preu matrícula: 46,50€

Reserva - Els alumnes del curs 2015-16 i/o estiu 2016 han de pagar una reserva per guardar la seva plaça.

-Preu reserva: 36,50€

Si vols consultar els horaris per als diferents grups i escoles, pots fer-ho aquí:

Adults: http://www.cambridgeschool.com/ca/cursos-adults.html

Nens d'1 a 5 anys: http://www.cambridgeschool.com/ca/cursos-horaris-1-5-anys.html

Nens de 6 a 11 anys: http://www.cambridgeschool.com/ca/cursos-horaris-6-11-anys.html

Joves de 12 a 17 anys: http://www.cambridgeschool.com/ca/cursos-horaris-12-17-anys.html

Profesores nativos titulados Exámenes oficiales Prestigioso método educativo

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 93 870 20 01 granollers@cambridgeschool.com Ver más

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 93 865 05 04 caldes@cambridgeschool.com Ver más

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 93 844 44 42 cardedeu@cambridgeschool.com Ver más

La Garriga

La Garriga
C/ Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Ver más

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 93 879 91 89 laroca@cambridgeschool.com Ver más

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 93 579 44 51 mollet@cambridgeschool.com Ver más

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Ver más

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Ver más
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Cargando...
Información legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Dirección: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Teléfono: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Cargando...