Noticias

News 

Meet our new teachers!

Jueves, 15 de Setiembre de 2016
  • Adrian Register

Adrian Register, nuevo profesor para el curso 16-17.

L'Adrian Register va néixer a París, però des dels 4 anys que ha viscut al Regne Unit. La seva mare és francesa i el pare americà, per tant parla fluentment aquestes dues llengües. Però això no és tot: quan va ser hora d’anar a la universitat, va decidir fer un grau a Manchester en espanyol i portuguès i ha viscut un temps a Espanya i Brasil. I també té força coneixements d’italià i alemany. Li agrada molt viatjar arreu del món, diu que el que més li agrada és conèixer diferents cultures i viure experiències en diferents llocs.  

Té la titulació CELTA de Cambridge English per a professor d’anglès i l’experiència d’ensenyar a nens italians en campaments d’estiu. Aquest curs 16-17 estarà a l’escola de Granollers ensenyant a adolescents i en cursos preparatoris del First Certificate. La seva primera impressió a Cambridge School i a Granollers és molt positiva: “friendly people, great weather and cheaper than in England!”. 

Profesores nativos titulados Exámenes oficiales Prestigioso método educativo

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 93 870 20 01 granollers@cambridgeschool.com Ver más

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 93 865 05 04 caldes@cambridgeschool.com Ver más

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 93 844 44 42 cardedeu@cambridgeschool.com Ver más

La Garriga

La Garriga
C/ Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Ver más

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 93 879 91 89 laroca@cambridgeschool.com Ver más

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 93 579 44 51 mollet@cambridgeschool.com Ver más

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Ver más

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Ver más
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Cargando...
Información legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Dirección: Plaša Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Teléfono: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Cargando...