Noticias

News 

Meet our new teachers!

Martes, 20 de Setiembre de 2016

Matt Done, nuevo profesor para el curso 16-17.

Matt Done va néixer i créixer al Regne Unit, a prop de Manchester, però d’adolescent es va traslladar a Malta amb la seva família, on hi ha viscut molts anys. També ha passat alguns anys de la seva vida a Itàlia i parla força italià. La seva titulació universitària és en psicologia, però des del principi s’ha dedicat a l’ensenyament de la llengua anglesa: té la titulació CELTA i DELTA de Cambridge English i durant 12 anys ha estat ensenyant anglès tant a adolescents com a adults. També té experiència en preparació per a exàmens oficials d’anglès, classes individuals i formació de professors d’anglès. Una llarga trajectòria!

Diu que li agrada molt Espanya, havia viscut a Sevilla quan va estudiar el DELTA i buscava una feina de professor en una zona diferent del mateix país. Abans d’escollir Cambridge School, se’n va informar: “it seemed really professional, where they care about teachers to settle in, it gave me a good impression, a good and friendly place”. Ara que hi ja hi és, diu que li ha impressionat la zona, li encanta viure a Granollers.

En el seu temps lliure, li agrada molt fer esport, sobretot el futbol, llegir, conèixer gent... i, és clar, viatjar!

Profesores nativos titulados Exámenes oficiales Prestigioso método educativo

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 93 870 20 01 granollers@cambridgeschool.com Ver más

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 93 865 05 04 caldes@cambridgeschool.com Ver más

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 93 844 44 42 cardedeu@cambridgeschool.com Ver más

La Garriga

La Garriga
C/ Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Ver más

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 93 879 91 89 laroca@cambridgeschool.com Ver más

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 93 579 44 51 mollet@cambridgeschool.com Ver más

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Ver más

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Ver más
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Cargando...
Información legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Dirección: Plaša Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Teléfono: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Cargando...