Noticias

News 

Meet our new teachers!

Martes, 27 de Setiembre de 2016

Ashleigh Edmiston, nueva profesora para el curso 16-17.

És escocesa i ha viscut durant els darrers 10 anys a Edimburgh, on ha estat treballant a la Universitat d’Edimburgh en temes de Màrqueting. Té la titulació CELTA de Cambridge English com a professora d’anglès. Diu que li agrada ensenyar llengües perquè ella mateixa li han agradat sempre molt, ha estudiat espanyol i francès a l’escola. I li agrada viatjar, viure en un país estranger i conèixer gent. Tenia clar que seria Espanya, per moltes raons: hi havia estat de vacances i li agrada el temps, el menjar, el caràcter sociable de la gent i bàsicament vol aprendre més espanyol…

I per què a Cambridge School? La bona reputació l’ha fet escollir! “It is very professional run and supportive towards teachers”, afirma sobre la nostra escola, I diu que les primeres setmanes ho confirmen. En el seu temps lliure li agrada fer escalada, córrer, cuinar i escoltar música electrònica i indie folk.

Profesores nativos titulados Exámenes oficiales Prestigioso método educativo

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 93 870 20 01 granollers@cambridgeschool.com Ver más

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 93 865 05 04 caldes@cambridgeschool.com Ver más

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 93 844 44 42 cardedeu@cambridgeschool.com Ver más

La Garriga

La Garriga
C/ Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Ver más

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 93 879 91 89 laroca@cambridgeschool.com Ver más

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 93 579 44 51 mollet@cambridgeschool.com Ver más

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Ver más

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Ver más
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Cargando...
Información legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Dirección: Plaša Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Teléfono: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Cargando...