Noticias

News 

Meet our new teachers!

Miércoles, 27 de Setiembre de 2017

Lisa Ingram, nueva profesora para el curso 17-18.

La Lisa és una professora anglesa nova aquest curs 2017-18. Ve de Southampton, el sud del Regne Unit, i ha estudiat Media Writing a la universitat, treballat d’escriptora freelance entre d’altres i després va obtenir el títol de professora d’anglès com a llengua estrangera: “I always wanted to be a teacher and wanted to travel as well, so my decision made sense”.

Ha treballat de professora d’anglès en els darrers dos anys a Itàlia, d’on en té un bon record i experiència. I ara volia venir a viure prop de Barcelona. El motiu? “I read ‘The shadow of the wind’ from Carlos Ruiz Zafón and I fell in love with Barcelona”. I ara n’està encantada!

Treballa a Cambridge School Cardedeu entre setmana i els dissabtes matí a Granollers, donant classes a nens i adolescents. Diu que li agrada molt tota la zona, tant Granollers per ser tan viva i alegre, com la resta de pobles més petits, “beautiful countryside”, i que a més l’escola està molt ben organitzada i la gent és molt amigable. Welcome, Lisa!

Profesores nativos titulados Exámenes oficiales Prestigioso método educativo

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 93 870 20 01 granollers@cambridgeschool.com Ver más

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 93 865 05 04 caldes@cambridgeschool.com Ver más

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 93 844 44 42 cardedeu@cambridgeschool.com Ver más

La Garriga

La Garriga
C/ Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Ver más

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 93 879 91 89 laroca@cambridgeschool.com Ver más

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 93 579 44 51 mollet@cambridgeschool.com Ver más

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Ver más

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Ver más
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Cargando...
Información legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Dirección: Plaša Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Teléfono: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Cargando...