Noticias

News 

Merienda solidaria para Mans Unides

Jueves, 29 de Octubre de 2015

Gran éxito de la merienda solidaria en La Garriga.

Durant la setmana de la Castanyada- Halloween, Cambridge School La Garriga ha aprofitat per portar a terme una nova iniciativa amb l'objectiu de recollir diners per al projecte de construcció de dues escoles a Mauritània de Mans Unides. 

Es tractava d'un berenar solidari, organitzat entre el personal de l'escola i mares i pares dels mateixos alumnes, amb un munt d'idees originals i suculentes per a un berenar deliciós. Els alumnes només calia que fessin una aportació i ja podien comptar amb un berenar ben especial i casolà!

La iniciativa va comptar amb molt bona acceptació per part de tothom a l'escola i entre el berenar i l'aportació de Cambridge School s'han aconseguit recollir 376,82€ en total.

Volem agrair enormement la bona rebuda i participació de tots els garriguencs. Moltes gràcies per la vostra solidaritat! 

 

Profesores nativos titulados Exámenes oficiales Prestigioso método educativo

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 93 870 20 01 granollers@cambridgeschool.com Ver más

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 93 865 05 04 caldes@cambridgeschool.com Ver más

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 93 844 44 42 cardedeu@cambridgeschool.com Ver más

La Garriga

La Garriga
C/ Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Ver más

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 93 879 91 89 laroca@cambridgeschool.com Ver más

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 93 579 44 51 mollet@cambridgeschool.com Ver más

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Ver más

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Ver más
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Cargando...
Información legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Dirección: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Teléfono: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Cargando...