Agenda

Agenda de actividades 

Meriendas solidarias

Domingo, 29 de Octubre de 2017

El 15, 16 y 17 de noviembre (y 18 en Granollers). Recolecta para Mans Unides en todas nuestras escuelas.

Tots els alumnes, familiars, professors i personal de Cambridge School estan convidats a participar en els berenars solidarism que organitzarem a totes les escoles el dimecres 15, dijous 16 i divendres 17 de novembre a partir de les 17h (i dissabte 18 de novembre al matí a l'escola de Granollers també).

Hi podeu col·laborar de dues maneres:

1. Portant galetes, pastissos, pizzetes, etc. per a vendre (comunicació prèvia amb la secretària)*

2. Portant diners per adquirir aquest berenar tan casolà i bo que alumnes i staff haurem cuinat (donatiu a partir d’1€ el que cadascú pugui pagar)

Tots els diners recaptats seran destinats al projecte d’aquest any 2017 de Mans Unides: el malbaratament dels aliments.

Per a més informació, poseu-vos en contacte amb les secretàries de la vostra escola!

 

*Si porteu berenar fet a casa, llegiu-vos les recomanacions per a celebracions populars de Salut Pública de l'Ajuntament de Granollers.

Profesores nativos titulados Exámenes oficiales Prestigioso método educativo

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 93 870 20 01 granollers@cambridgeschool.com Ver más

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 93 865 05 04 caldes@cambridgeschool.com Ver más

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 93 844 44 42 cardedeu@cambridgeschool.com Ver más

La Garriga

La Garriga
C/ Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Ver más

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 93 879 91 89 laroca@cambridgeschool.com Ver más

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 93 579 44 51 mollet@cambridgeschool.com Ver más

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Ver más

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Ver más
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Cargando...
Información legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Dirección: Plaša Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Teléfono: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Cargando...