Agenda

Agenda de actividades 

¡¡Más 'Explorer shows'!!

Martes, 26 de Julio de 2016

Con nuestra exploradora Alice en septiembre en Sant Celoni el día 3, en La Garriga el día 4 y en La Roca el lunes 12.

Al setembre teniu més espectacle divertit per la nostra comarca amb Monty, el mono, i també Colin, el cocodril i... ara l'exploradora Alice!! Amb ella veureu trucs de màgia, cantareu i ballareu cançons, fareu d'exploradors per la selva i... la resta ho heu de venir a veure!! 

-Festa Major de Sant Celoni dissabte 3 de setembre - 12:00 a la Plaça de la Vila

-Botigues al Carrer de La Garriga - diumenge 4 de setembre - 18:30h a la plaça Can Dachs 

-Festa Major de La Roca - dilluns 12 de setembre - 18:00h a la Plaça Sant Jordi

'The Explorer Show' és un espectacle gratuït adreçat a nens i nenes, hi esteu tots convidats. Us hi esperem!!

Profesores nativos titulados Exámenes oficiales Prestigioso método educativo

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 93 870 20 01 granollers@cambridgeschool.com Ver más

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 93 865 05 04 caldes@cambridgeschool.com Ver más

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 93 844 44 42 cardedeu@cambridgeschool.com Ver más

La Garriga

La Garriga
C/ Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Ver más

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 93 879 91 89 laroca@cambridgeschool.com Ver más

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 93 579 44 51 mollet@cambridgeschool.com Ver más

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Ver más

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Ver más
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Cargando...
Información legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Dirección: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Teléfono: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Cargando...