Agenda

Agenda de actividades 

New 'Explorer show'!!

Domingo, 1 de Mayo de 2016

Todos los niños podrán ver nuestro nuevo espectáculo en Mollet el 2 de julio, La Roca el 23 y en Parets el 25 de julio.

Voleu conèixer l'Archibald, el nostre explorador, en persona? Vindrà amb el seu amic Monty, el mono, i també Colin, el cocodril. Amb ell veureu trucs de màgia, cantareu i ballareu cançons, fareu d'exploradors per la selva i... no us en podem dir més!! Caldrà que hi vingueu!

-Fira Rebaixes a Mollet- dissabte 2 juny - 19:00 a la Plaça Catalunya, davant l'stand de Cambridge School

-Festa del Comerç a La Roca - dissabte 23 juny - 18:00h lloc pendent de confirmació

-Festa Major de Parets - dilluns 25 juliol - 18:00h al Parc Linera

Ambdues activitats són gratuïtes i hi esteu ben convidats, grans i petits. Us hi esperem!!

Profesores nativos titulados Exámenes oficiales Prestigioso método educativo

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 93 870 20 01 granollers@cambridgeschool.com Ver más

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 93 865 05 04 caldes@cambridgeschool.com Ver más

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 93 844 44 42 cardedeu@cambridgeschool.com Ver más

La Garriga

La Garriga
C/ Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Ver más

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 93 879 91 89 laroca@cambridgeschool.com Ver más

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 93 579 44 51 mollet@cambridgeschool.com Ver más

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Ver más

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Ver más
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Cargando...
Información legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Dirección: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Teléfono: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Cargando...