Noticias

News 

Noticia EspaiWellness

Domingo, 1 de Enero de 2017

Festa de l'Espai al Circuit de Catalunya - 21 enero.

El pròxim dissabte 21 de gener l’ESPAI organitza una gran festa esportiva (oberta a tothom) al Circuit de Catalunya, en horari de 9h a 14h amb activitats per a tota la família.

Horari d’activitats:

• 9:30h Cursa Duatló: 4’7km de run, 18km de bici i 2’5km de run.

• 11h. Caminada popular de 4’7km  (una volta al circuit) amb estacions d’exercicis i estiraments.

• 11:30h Cursa infantil a la recta del circuit. Per categories: 6/8 anys (600m), 9/11 anys (800m) i 12/14 anys (1km).

• A partir de les 11h xocolatada i taller infantil de pintura de cara.

• D’11h a 12h i de 13h a 14h inflables.

• 12h Animació Infantil amb "La Companyia Pallassos". En Joangi i la Tina presenten l’espectacle “La Gran Festa”.

• 13h Zumba amb Yoyo Dance i final de festa.

Per participar apunta’t a la llista que tenim preparada a l’ESPAI: truca al 93 861 87, envia un missatge de wattsapp al 602251442 o un correu electrònic a info@espaiwellness.com. Data límit d'inscripcions: 17 de gener.

Profesores nativos titulados Exámenes oficiales Prestigioso método educativo

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 93 870 20 01 granollers@cambridgeschool.com Ver más

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 93 865 05 04 caldes@cambridgeschool.com Ver más

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 93 844 44 42 cardedeu@cambridgeschool.com Ver más

La Garriga

La Garriga
C/ Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Ver más

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 93 879 91 89 laroca@cambridgeschool.com Ver más

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 93 579 44 51 mollet@cambridgeschool.com Ver más

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Ver más

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Ver más
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Cargando...
Información legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Dirección: Plaša Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Teléfono: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Cargando...