Noticias

News 

Nuevo colaborador Student Card

Domingo, 2 de Julio de 2017

Apen, proveedor informático, con ofertas para particulares y empresas.

Cambridge School i el seu proveïdor informàtic Apen han signat un acord de col·laboració, mitjançant el qual Apen ofereix avantages tant als alumnes individuals com a les empreses clients de Cambridge School:

Oferta especial per a particulars

5% de descompte en la compra de qualsevol producte a la seva botiga física, situada al Polígon Industrial Congost, Carrer Ribera del Congost, 48 de Granollers (www.apen.es).

Només cal presentar l’Student Card de Cambridge School vigent i demanar per Daniel Hernandez o Jordi Regales.

Oferta especial per a empreses

Auditoria informàtica bàsica gratuïta. L'objectiu d'aquesta auditoria és poder optimitzar la informàtica del client, obtenint una visió àmplia de la situació actual de la seva informàtica i així poder proposar una solució a mida que aporti estalvi i millori serveis. Amb l’auditoria, Apen entrega per escrit un document que analitza servidors, còpies de seguretat, xarxa, comunicacions, equips i sistemes de forma totalment gratuïta.

Per a més informació, contactar amb comercial@apen.es o al 93 860 62 20 (Iván González).

Profesores nativos titulados Exámenes oficiales Prestigioso método educativo

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 93 870 20 01 granollers@cambridgeschool.com Ver más

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 93 865 05 04 caldes@cambridgeschool.com Ver más

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 93 844 44 42 cardedeu@cambridgeschool.com Ver más

La Garriga

La Garriga
C/ Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Ver más

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 93 879 91 89 laroca@cambridgeschool.com Ver más

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 93 579 44 51 mollet@cambridgeschool.com Ver más

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Ver más

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Ver más
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Cargando...
Información legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Dirección: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Teléfono: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Cargando...