Agenda

Agenda de actividades 

Curso de iniciación al inglés

Domingo, 13 de Diciembre de 2015
  • Curso Elementary inglés adultos

Inicio 18 de enero: haz un curso en dos trimestres. Para adultos, lunes y miércoles de 19:15h a 21:30h.

Coincidint amb l'inici del nou any 2016, Cambridge School obre un nou curs d'iniciació a l'anglès a la seva escola de Granollers: Elementary level.

Està adreçat a adults en horari de vespres, 4'5 hores a la setmana (dilluns i dimecres de 19:15h a 21:30h), fet que permet assolir aquest primer nivell d'anglès en només dos trimestres. Així, qualsevol persona que es vulgui iniciar en la llengua anglesa, podrà fer-ho amb un ritme més accelerat.

El curs serà en grup reduït amb un professor nadiu. La matrícula està ja oberta a Cambridge School Granollers, Plaça de Manel Montanyà 4, Granollers (tel. 93 870 20 01, email granollers@cambridgeschool.com).

Profesores nativos titulados Exámenes oficiales Prestigioso método educativo

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 93 870 20 01 granollers@cambridgeschool.com Ver más

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 93 865 05 04 caldes@cambridgeschool.com Ver más

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 93 844 44 42 cardedeu@cambridgeschool.com Ver más

La Garriga

La Garriga
C/ Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Ver más

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 93 879 91 89 laroca@cambridgeschool.com Ver más

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 93 579 44 51 mollet@cambridgeschool.com Ver más

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Ver más

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Ver más
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Cargando...
Información legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Dirección: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Teléfono: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Cargando...