Agenda

Agenda de actividades 

Pantomime 2016

Lunes, 28 de Noviembre de 2016

Ya tenemos fecha y obra para el teatro de Navidad: THE JUNGLE BOOK el 20 y 21 diciembre.

Com cada any a Cambridge School representem una comèdia de Nadal per a tots els nostres alumnes, seguint la tradició britànica. Aquest any la nostra representació es titula: THE JUNGLE BOOK. L'obra és en anglès amb la narració en català, i compta amb la participació dels nostres professors d'anglès.

La representació té lloc al Centre Cultural de Granollers (carrer Joan Camps 1 a Granollers), els següents dies: 

-dimarts 20 de desembre a les 17:45h i a les 19:15h

-dimecres 21 de desembre a les 17:45h i a les 19:15h

Aquest any l’entrada té un preu de 2,5€ per persona (excepte nens menors de 3 anys que seguin a la falda de l’adult acompanyant) i la totalitat dels diners recaptats seran destinats al projecte d’aquest any de Mans Unides – Vallès Oriental.

Els tiquets seran numerats i ja es poden comprar a recepció de qualsevol escola Cambridge School. Si no s’esgoten, també ho podeu fer a l’entrada del teatre el mateix dia. 

Estem segurs que us ho passareu molt bé, us hi esperem!!

Profesores nativos titulados Exámenes oficiales Prestigioso método educativo

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 93 870 20 01 granollers@cambridgeschool.com Ver más

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 93 865 05 04 caldes@cambridgeschool.com Ver más

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 93 844 44 42 cardedeu@cambridgeschool.com Ver más

La Garriga

La Garriga
C/ Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Ver más

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 93 879 91 89 laroca@cambridgeschool.com Ver más

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 93 579 44 51 mollet@cambridgeschool.com Ver más

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Ver más

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Ver más
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Cargando...
Información legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Dirección: Plaša Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Teléfono: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Cargando...