Agenda

Agenda de actividades 

Primeras ferias 2016

Miércoles, 10 de Febrero de 2016

El 5 y 6 de marzo nos encontrarás en las calles de Granollers, Caldes y Cardedeu.

S'acosta la primavera, el bon temps i les ganes de sortir al carrer, i junt amb tot això, també les fires i festes! Des del 27 de febrer ja començarem la nostra temporada d'events, els primers dels quals seran:

diumenge 28 de febrer - Fira d'Andalusia a Parets - de les 12 a les 19h a l'avda. Pedra del Diable

dissabte 5 de març - Fira Estocs Granollers - matí i tarda al carrer Anselm Clavé

diumenge 6 de març- Fora Stocks a Caldes de Montbui, de 10 a 15h al carrer Major

diumenge 6 de març - Fora Estocs a Cardedeu, de 9h a 14h al Parc Pompeu Fabra

Hi farem activitats per a la mainada i tindrem ja disponible tota la informació de l'estiu: casals, intensius, preparació d'exàmens, colònies d'estiu i viatges a l'estranger. Us hi esperem!

Profesores nativos titulados Exámenes oficiales Prestigioso método educativo

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 93 870 20 01 granollers@cambridgeschool.com Ver más

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 93 865 05 04 caldes@cambridgeschool.com Ver más

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 93 844 44 42 cardedeu@cambridgeschool.com Ver más

La Garriga

La Garriga
C/ Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Ver más

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 93 879 91 89 laroca@cambridgeschool.com Ver más

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 93 579 44 51 mollet@cambridgeschool.com Ver más

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Ver más

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Ver más
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Cargando...
Información legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Dirección: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Teléfono: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Cargando...