Agenda

Agenda de actividades 

¡¡Quiz Nights en noviembre!!

Viernes, 23 de Octubre de 2015

Concursos en inglés muy divertidos y gratis para adultos. Consulta calendario.

Practica el teu anglès fora de l’aula durant el mes de novembre amb aquestes oportunitats gratuïtes que des de Cambridge School oferim amb els nostres professors nadius. Les Quiz Nights són una bona estona en colla amb concurs en equip en anglès. Podràs venir en totes aquestes edicions!

-SANT CELONI: Bar el Turó, Carrer Germà Emilià, 2 - Friday 30th October 21:00h 

-GRANOLLERS: La Première, Plaça de l’Església, 5 - Thursday 5th November 21:00h  

-LA GARRIGA: Bar Can Xavi, Plaça de l’Església, 5 - Thursday 12th November 20:30h

-MOLLET: Brannigans Bar, Carrer de la Pau 60 - Friday 13th November 21:00h

-PARETS: Bar El Pase, Av. De la Pedra del Diable 28 - Wednesday 18th November 20:00h

-LA ROCA: El Celler, Carrer Espronceda, 41 - Thursday 19th November 21:00h

-CARDEDEU: Pizzeria Cardedeu, Plaça Joan Alsina 2 - Friday 20th November 21:00h

T'hi esperem!

Profesores nativos titulados Exámenes oficiales Prestigioso método educativo

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 93 870 20 01 granollers@cambridgeschool.com Ver más

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 93 865 05 04 caldes@cambridgeschool.com Ver más

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 93 844 44 42 cardedeu@cambridgeschool.com Ver más

La Garriga

La Garriga
C/ Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Ver más

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 93 879 91 89 laroca@cambridgeschool.com Ver más

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 93 579 44 51 mollet@cambridgeschool.com Ver más

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Ver más

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Ver más
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Cargando...
Información legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Dirección: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Teléfono: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Cargando...