Noticias

News 

Recaudación para Mans Unides en la Pantomime

Jueves, 22 de Diciembre de 2016

En total, hemos conseguido 2.667,50€. ¡Gracias a todos!

Cambridge School ha recaptat 2.667,5€ per a Mans Unides amb l’obra de Nadal i un total de 4.466€ en tot el 2016

Més de mil persones han assistit a l’obra de teatre “The Jungle Book”, una comèdia en anglès que Cambridge School organitza cada any amb fins benèfics, seguint la tradició britànica. Aquest any s’han venut anticipadament entrades a 2,5€, destinades el 100% al projecte de Mans Unides d’ajut a dones descastades de l’Índia. En total, i gràcies a la participació voluntària de professorat i personal de Cambridge School, s’han recaptat 2.667,50€.

Aquests diners se sumen a altres iniciatives de Cambridge School per a recaptar diners al llarg d’aquest 2016, com ara berenars solidaris a totes les escoles i l’esponsorització de personal corrent a la Mitja Marató de Granollers, i tot plegat la xifra anual recaptada ascendeix a 4.466€.

Profesores nativos titulados Exámenes oficiales Prestigioso método educativo

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 93 870 20 01 granollers@cambridgeschool.com Ver más

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 93 865 05 04 caldes@cambridgeschool.com Ver más

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 93 844 44 42 cardedeu@cambridgeschool.com Ver más

La Garriga

La Garriga
C/ Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Ver más

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 93 879 91 89 laroca@cambridgeschool.com Ver más

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 93 579 44 51 mollet@cambridgeschool.com Ver más

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Ver más

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Ver más
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Cargando...
Información legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Dirección: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Teléfono: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Cargando...