Agenda

Agenda de actividades 

Sant Jordi 2017

Lunes, 3 de Abril de 2017

Libros y cuentos en inglés para niños, jóvenes y adultos en todas nuestras escuelas.

Aquest any us podeu avançar a la diada de Sant Jordi, ja que en totes les nostres vuit escoles durant la setmana prèvia (del 17 al 21 d’abril) hi trobareu un racó de llibres on ja podreu adquirir llibres i novel·les per a totes les edats.

I també ens trobareu amb paradetes als carrers de:

-Granollers: carrer Anselm Clavé, tot el dissabte 22 i diumenge 23 d’abril

-Cardedeu: plaça de l'Església, divendres 21 d’abril a la tarda i tot el dissabte 22 i diuemnge 23.

-La Garriga: plaça can Dachs, tot el dissabte 22 i diumenge 23 d’abril

A les nostres paradetes de Sant Jordi hi trobareu llibres de lectura en anglès per a totes les edats, des dels més petits fins a adults, i en altres idiomes.

A més,  tant si veniu a les nostres escoles la setmana prèvia com a les paradetes del 22-3 d’abril, us podreu beneficiar de:

-Descompte del 5%  en l’import dels llibres si presentes l’Student Card de Cambridge School

-En comprar un llibre et donarem un val de 10€ de descompte per a la matriculació a l'estiu o en el curs general 17-18

-Racó dels llibres d’ocasió a més bon preu

Profesores nativos titulados Exámenes oficiales Prestigioso método educativo

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 93 870 20 01 granollers@cambridgeschool.com Ver más

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 93 865 05 04 caldes@cambridgeschool.com Ver más

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 93 844 44 42 cardedeu@cambridgeschool.com Ver más

La Garriga

La Garriga
C/ Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Ver más

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 93 879 91 89 laroca@cambridgeschool.com Ver más

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 93 579 44 51 mollet@cambridgeschool.com Ver más

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Ver más

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Ver más
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Cargando...
Información legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Dirección: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Teléfono: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Cargando...