Noticias

News 

Small talk, big impression

Lunes, 18 de Abril de 2016

Nuevo curso de conversación de verano para empresas.

 “Small talk, big impression” és nou curs per a empreses per a aquest estiu amb l’objectiu de millorar l’anglès parlat en els següents aspectes;

-Tenir recursos per omplir moments de diàlegs entre reunions, en àpats…
-Practicar com tenir converses informals i espontànies en llengua anglesa
 
Temes:
1.       Work and workplace
2.       Cities and surrounding area
3.       Weather and climate
4.       Cars and traffic
5.       Sports and entertainment
 
També per a les classes de 2 sessions a la setmana:
1.       Introductions and ice-breakers
2.       Controlling and exiting conversations
3.       Small talk tips and advice
4.       Keeping the conversation going
5.       Putting it all together

DURADA I HORARIS

5 setmanes (27 de juny a 29 de juliol). Un o dos dies de classe per setmana.
Horaris de migdia o de tarda. Flexibilitat en horaris i dates.

ALUMNES

A partir de nivell intermig.
Màxim 10 alumnes per grup.

PREUS (tot el curs per a un grup sencer)
1 classe d’1h 30 min per setmana: 400€
2 classes d’1h 30 min per setmana: 700€
Curs amb possibilitat de bonificació per la Fundació Tripartita.
Materials inclosos en el preu.

Truca al 93 870 20 01 per a més informació o bé envia’ns un email a incompany@cambridgeschool.com

 

Profesores nativos titulados Exámenes oficiales Prestigioso método educativo

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 93 870 20 01 granollers@cambridgeschool.com Ver más

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 93 865 05 04 caldes@cambridgeschool.com Ver más

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 93 844 44 42 cardedeu@cambridgeschool.com Ver más

La Garriga

La Garriga
C/ Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Ver más

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 93 879 91 89 laroca@cambridgeschool.com Ver más

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 93 579 44 51 mollet@cambridgeschool.com Ver más

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Ver más

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Ver más
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Cargando...
Información legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Dirección: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Teléfono: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Cargando...