Agenda

Agenda de actividades 

Speaking for Business

Martes, 29 de Marzo de 2016

Curso de inglés de negocios de conversación en Cardedeu en abril y mayo. Sólo 24€.

Cambridge School impartirà un curs d'anglès de negocis a nivell de conversa durant els mesos d'abril i maig al CSETC de Cardedeu.

Les sessions són d’una hora de durada on es treballaran diferents aspectes de les comunicacions empresarials:

- Sol·licitud d’informacions

- Viatge de negocis

- Converses telefòniques

Us podeu descarregar el programa al següent link

Quan: Tots els dimarts de 13.00 h a 14.00 h

Peróode: Des del 12 abril al 31 maig

On: CSETC – C/ Josep Vilaseca, 23 – Cardedeu

Impartit: Professors nadius – Cambridge School

Preu: 24 euros (a pagar un cop superada la prova de nivell)

Inscripcions: Al formulari

Prova de nivell: dilluns 4 abril de 13.00 h a 14.00 h

Profesores nativos titulados Exámenes oficiales Prestigioso método educativo

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 93 870 20 01 granollers@cambridgeschool.com Ver más

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 93 865 05 04 caldes@cambridgeschool.com Ver más

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 93 844 44 42 cardedeu@cambridgeschool.com Ver más

La Garriga

La Garriga
C/ Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Ver más

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 93 879 91 89 laroca@cambridgeschool.com Ver más

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 93 579 44 51 mollet@cambridgeschool.com Ver más

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Ver más

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Ver más
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Cargando...
Información legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Dirección: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Teléfono: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Cargando...