Noticias

News 

SUMMER 2017

Miércoles, 18 de Enero de 2017

Colonias de verano y viajes al extranjero para niños, jóvenes y adultos.

A Cambridge School ja tenim preparada l’oferta de colònies i viatges d’estudi per a aquest estiu, perquè puguis començar a pensar en les millors opcions per a tu o els teus fills per seguir practicant idiomes i gaudint d’una aventura alhora.

-Colònies d’estiu: per a nens i nenes de 5 fins als 17 anys, per a 1 setmana o més. Són totes en anglès i estan especialitzades en un tema, com pot ser robòtica, futbol, surf, bàsquet, dansa, hípica, taller de cuina creatiu, i molts més, i inclouen classes també específicament d’anglès.

-Viatges d’estudi a l’estranger: estan adreçats dels 10 fins als 19 anys, en països com el Regne Unit, Irlanda, Estats Units, França... i poden ser en família o en residència, a partir de 2 setmanes.

Per a informar-te’n, pots adreçar-te directament a Cambridge School Granollers, i demanar per l’Enri, al 93 870 20 01.

I recorda que també disposem d’una oferta de viatges a l’estranger per a adults durant tot l’any, que pots consultar aquí: http://www.cambridgeschool.com/ca/apren-estranger-adults.html

Profesores nativos titulados Exámenes oficiales Prestigioso método educativo

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 93 870 20 01 granollers@cambridgeschool.com Ver más

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 93 865 05 04 caldes@cambridgeschool.com Ver más

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 93 844 44 42 cardedeu@cambridgeschool.com Ver más

La Garriga

La Garriga
C/ Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Ver más

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 93 879 91 89 laroca@cambridgeschool.com Ver más

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 93 579 44 51 mollet@cambridgeschool.com Ver más

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Ver más

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Ver más
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Cargando...
Información legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Dirección: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Teléfono: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Cargando...