Agenda

Agenda de actividades 

"The Secret of Kells", cine en inglés para niños

Lunes, 14 de Noviembre de 2016

En Granollers, el viernes 18 y domingo 20 de noviembre, a partir de 6 años.

THE SECRET OF KELLS

Cinema en anglès per a nens al Centre Cultural de Granollers aquest cap de setmana:

-divendres 18 de novembre a les 17:30h

-diumenge 20 de novembre a les 17h

El petit Brendan viu a l’Abadia del poblat medieval irlandès de Kells, del qual no n’ha sortit mai. L’arribada a l’Abadia del pare Aidan de Iona, reconegut il·lustrador, fa que Brendan superi els seus temors i es decideixi a sortir dels límits del seu poblat per endinsar-se al bosc, on coneix la fada Aisling i viu aventures trepidants. 

Durada: 75 minuts
Edat recomanada: a partir de 6 anys

Entrada reduïda presentant l’Student Card de Cambridge School!

I si cliques a 'M'agrada' al post de la nostra pàgina Facebook entraràs en el sorteig d'una ENTRADA DOBLE! Només tens de temps fins divendres abans de les 14h, ja que s'efectuarà el sorteig i el guanyador sortirà publicat aleshores!

Pots veure més informació i un vídeo promocional a: http://acgranollers.cat/events/the-secret-of-kells

 

Profesores nativos titulados Exámenes oficiales Prestigioso método educativo

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 93 870 20 01 granollers@cambridgeschool.com Ver más

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 93 865 05 04 caldes@cambridgeschool.com Ver más

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 93 844 44 42 cardedeu@cambridgeschool.com Ver más

La Garriga

La Garriga
C/ Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Ver más

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 93 879 91 89 laroca@cambridgeschool.com Ver más

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 93 579 44 51 mollet@cambridgeschool.com Ver más

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Ver más

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Ver más
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Cargando...
Información legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Dirección: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Teléfono: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Cargando...