Agenda

Agenda de actividades 

Vamos a fiestas y ferias

Martes, 1 de Setiembre de 2015

Este 5 y 6 de septiembre estaremos en Sant Celoni, Granollers y La Garriga.

El proper cap de setmana del 5 i 6 de setembre ens podreu trobar al carrer en diferents localitats del Vallès Oriental, amb motiu de festes majors i fires:

5 setembre - Festa Major Sant Celoni - plaça de la Vila

5 setembre - Fira Estocs Granollers - carrer Anselm Clavé

6 setembre - Botiga al Carrer La Garriga - carrer Banys

Podreu venir a informar-vos dels nous cursos i horaris per al 15-16, i també tindrem activitats de manualitats per als nens, globus, i sessions de contes en anglès:

-"The Naughtly Pancake" - 12h - Sant Celoni

-"The Naughty Pancake" - 18:30h - La Garriga

Us hi esperem!

 

Profesores nativos titulados Exámenes oficiales Prestigioso método educativo

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 93 870 20 01 granollers@cambridgeschool.com Ver más

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 93 865 05 04 caldes@cambridgeschool.com Ver más

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 93 844 44 42 cardedeu@cambridgeschool.com Ver más

La Garriga

La Garriga
C/ Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Ver más

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 93 879 91 89 laroca@cambridgeschool.com Ver más

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 93 579 44 51 mollet@cambridgeschool.com Ver más

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Ver más

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Ver más
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Cargando...
Información legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Dirección: Plaša Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Teléfono: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Cargando...