Agenda

Agenda de actividades 

Próximas ferias en septiembre y octubre

Lunes, 18 de Setiembre de 2017

Estaremos en Parets y Caldes. Consulta el calendario aquí.

En les properes setmanes de setembre i octubre, estarem presents als carrers de Parets i Caldes, on pots venir a visitar-nos als stands amb el nostre photocall i activitats per a nens, i a la Festa Major de Caldes amb l’espectacle en anglès per a nens “The Lion Hunt Show”:

-Dissabte 30 de setembre de 10h a 14h - Fora Estocs a l'avinguda Catalunya (part Eixample) de Parets. 

-Dilluns 9 d’octubre a les 16:30h – taller de manualitats per a nens/es al parc de l’Estació de Caldes i a les 18:00h l’espectacle “The Lion Hunt Show”

-Diumenge 22 d’octubre de 10h a 15h – Fira Outlet a Caldes.

Totes les activitats són gratuïtes, us hi esperem!!

Profesores nativos titulados Exámenes oficiales Prestigioso método educativo

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 93 870 20 01 granollers@cambridgeschool.com Ver más

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 93 865 05 04 caldes@cambridgeschool.com Ver más

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 93 844 44 42 cardedeu@cambridgeschool.com Ver más

La Garriga

La Garriga
C/ Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Ver más

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 93 879 91 89 laroca@cambridgeschool.com Ver más

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 93 579 44 51 mollet@cambridgeschool.com Ver más

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Ver más

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Ver más
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Cargando...
Información legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Dirección: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Teléfono: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Cargando...