Agenda

Agenda de actividades 

Presentación colonias y viajes de verano al extranjero

Lunes, 11 de Enero de 2016

El 9 de febrero en Fonda Europa - Granollers a las 19:30h y 20:00h.

Aprèn i practica idiomes a qualsevol part del món. Amb Cambridge School i en col·laboració amb British Summer, el 9 de febrer us presentarem a la Fonda Europa el programa per a l'estiu 2016 de colònies d'estiu a Catalunya i Espanya i viatges d'estudi a l'estranger per a nens i joves. Un programa extens que inclou tot tipus d'estades i activitats perquè s'ajustin al perfil de cada alumne i les seves necessitats d'idiomes i experiències.

19:30h - Colònies d'estiu a Catalunya i Espanya - nens/es de 7 a 17 anys

20:00h - Viatges d'estudi a l'estranger - nens/es i joves de 10 a 19 anys

La presentació tindrà lloc a la Fonda Europa, C/ Agustí Vinyamata 2, de Granollers. No cal confirmació per a l'assistència i és sense compromís.

Us hi esperem!

Profesores nativos titulados Exámenes oficiales Prestigioso método educativo

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 93 870 20 01 granollers@cambridgeschool.com Ver más

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 93 865 05 04 caldes@cambridgeschool.com Ver más

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 93 844 44 42 cardedeu@cambridgeschool.com Ver más

La Garriga

La Garriga
C/ Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Ver más

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 93 879 91 89 laroca@cambridgeschool.com Ver más

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 93 579 44 51 mollet@cambridgeschool.com Ver más

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Ver más

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Ver más
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Cargando...
Información legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Dirección: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Teléfono: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Cargando...