Agenda

Agenda de actividades 

SUMMER 2017: viajes de estudio y colonias de verano

Lunes, 9 de Enero de 2017

Reunión informativa 9 de febrero en Fonda Europa - Granollers.

   

Amb l’eslògan ‘SUMMER 2017: Viatja i aprèn’, des de Cambridge School presentem el programa de viatges d’estudi a l’estranger i colònies d’estiu en anglès per a aquest proper estiu 2017.

SUMMER 2017 pretén aportar una experiència única per a nens i joves no només pel que fa als idiomes sinó també per a la seva maduresa personal. Aquesta proposta es fa en col·laboracio amb una de les empreses líders del sector: British Summer.

REUNIÓ INFORMATIVA – dijous 9 de febrer

Fonda Europa – C. Agustí Vinyamata, 2 – Granollers

-19:30h – Colònies d’estiu a Catalunya i Espanya – de 5 a 17 anys

-20:15h – Viatges d’estudi a l’estranger – de 10 a 19 anys

En cas que no pugueu assistir-hi, no dubteu a posar-vos en contacte amb nosaltres si teniu algun dubte o desitgeu més informació. Estem a la vostra disposició a la nostra escola de Granollers (Plaça Porxada 39, tel. 93 870 20 01, granollers@cambridgeschool.com) o bé al vostre centre Cambridge School més proper. 

 

 

Profesores nativos titulados Exámenes oficiales Prestigioso método educativo

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 93 870 20 01 granollers@cambridgeschool.com Ver más

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 93 865 05 04 caldes@cambridgeschool.com Ver más

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 93 844 44 42 cardedeu@cambridgeschool.com Ver más

La Garriga

La Garriga
C/ Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Ver más

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 93 879 91 89 laroca@cambridgeschool.com Ver más

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 93 579 44 51 mollet@cambridgeschool.com Ver más

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Ver más

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Ver más
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Cargando...
Información legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Dirección: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Teléfono: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Cargando...