Agenda

Agenda de actividades 

Reunión informativa: 10 de febrero en Granollers

Jueves, 9 de Enero de 2020

Inglés en el extranjero y colonias SUMMER 2020

Amb l’eslògan ‘Mou-te i aprèn idiomes!’, des de Cambridge School presentem el programa de viatges d’estudi a l’estranger i colònies d’estiu en anglès per a l'ESTIU 2020.

La proposta de viatges d’estudi que hem seleccionat (en col·laboració amb una de les empreses líders del sector: British Summer) pretén aportar una experiència única a nens i joves, no només pel que fa als idiomes sinó també per a la seva maduresa personal.

Per oferir-vos la màxima informació possible de la nostra proposta i donar-vos temps per preparar l’estiu amb prou antelació, us convidem a la nostra reunió de presentació.

REUNIÓ INFORMATIVA – VIATGES D’ESTUDI SUMMER 2020

Dilluns 10 de febrer, a la Fonda Europa – C. Agustí Vinyamata, 2 – Granollers
- 19:30h – Colònies en anglès a Catalunya per a nens i joves de 6 a 15 anys
- 20:15h – Viatges d’estudi a l’estranger per a nens i joves de 10 a 19 anys

En cas que us interessi aquest tema però no pugueu assistir a la reunió, poseu-vos en contacte amb nosaltres per demanar més informació o esclarir dubtes. Estem a la vostra disposició a la nostra escola de Granollers (Plaça Porxada 39, tel. 93 870 20 01, granollers@cambridgeschool.com) o bé al vostre centre Cambridge School més proper.

També trobareu més informació sobre viatges d'estudi i colònies en anglès al nostre web per grups d'edat:

De 6 a 11 anys:
-  Colònies d'estiu en anglès

De 12 a 15 anys:
Colònies d'estiu en anglès
Viatges d'estudi i anglès a l'estranger

De 16 a 19 anys:
Viatges d'estudi i anglès a l'estranger

 

 

Profesores nativos titulados Exámenes oficiales Prestigioso método educativo

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 93 870 20 01 granollers@cambridgeschool.com Ver más Blog

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 93 865 05 04 caldes@cambridgeschool.com Ver más Blog

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 93 844 44 42 cardedeu@cambridgeschool.com Ver más Blog

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Ver más Blog

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 93 879 91 89 laroca@cambridgeschool.com Ver más Blog

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 93 579 44 51 mollet@cambridgeschool.com Ver más Blog

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Ver más Blog

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Ver más Blog

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Ver más Blog

Llinars del Vallès

Llinars del Vallès
Avinguda Pau Casals, 28 – 30
08450 Llinars del Vallès

tel. 93 159 11 60 llinars@cambridgeschool.com Ver más Blog
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center