Noticias

News 

Colaboración con Espai Wellness

Miércoles, 2 de Diciembre de 2015

Descubre cómo te puede beneficiar.

Cambridge School ha signat un acord amb el centre esportiu Espaiwellness de Granollers per al 2016 amb descomptes per als nostres estudiants i per als membres del club esportiu. Gràcies a aquest nou acord, els estudiants de Cambridge School que es vulguin fer socis de l’Espaiwellness gaudiran del 50% de la matrícula gratuïta i un 5% de descompte en les quotes mensuals (presentant l’Student Card vigent de la nostra escola).

Per la seva banda, els socis de l’Espaiwellness i que vulguin venir a estudiar idiomes a Cambridge School també tindran un descompte presentant el carnet del centre esportiu (sempre que no hagin estudiant a les nostres escoles posterior al juliol del 2014): matrícula gratuïta en cursos generals i 10% de descompte en la inscripció de cursos intensius d’estiu.

A partir d’ara, aprendre idiomes i estar en forma van lligats de la mà!

Profesores nativos titulados Exámenes oficiales Prestigioso método educativo

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 93 870 20 01 granollers@cambridgeschool.com Ver más

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 93 865 05 04 caldes@cambridgeschool.com Ver más

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 93 844 44 42 cardedeu@cambridgeschool.com Ver más

La Garriga

La Garriga
C/ Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Ver más

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 93 879 91 89 laroca@cambridgeschool.com Ver más

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 93 579 44 51 mollet@cambridgeschool.com Ver más

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Ver más

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Ver más
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Cargando...
Información legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Dirección: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Teléfono: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Cargando...