Noticias

News 

Casal de verano Cambridge School

Lunes, 13 de Abril de 2015

Cambridge School organiza el casal de verano "Project English" en Granollers

“Project English” és una experiència variada i entretinguda de casal en anglès a Granollers per a nens/es de 3 a 12 anys, al voltant d’activitats educatives, creatives , lúdiques i artístiques:

- Classes d’anglès per ampliar coneixements de la llengua a través d’activitats dinàmiques i estimulants.
- Tallers d’art, de teatre o d’audiovisual al voltant d’una temàtica, amb espectacle per als pares a final de cada setmana.

· Durada: 5 setmanes (del 25 de juny al 24 de juliol). No és obligatori realitzar totes les setmanes, ni realitzar-les seguides.

· Horari: de 9:00h a 13:00h (servei d’acollida de 8:00h a 9:00h)

· Preu: 89€ per setmana / 35€ (la 1a setmana) / acollida 7,80€ al dia

· Calendari:

1a setmana: 25/06/15 i 26/06/15 – Som astronautes i muntem una nau espacial
2a setmana: 29/06/15 – 03/07/15 - Som pallassos i fem riure a tothom
3a setmana: 06/07/15 – 10/07/15 - Som xefs de cuina i preparem menjar ben bo per a una festa
4a setmana: 13/07/15 – 17/07/15 – Som dissenyadors de moda i dissenyem una vestimenta
5a setmana: 20/07/15 – 24/07/25 – Som estrelles de pop i fem un vídeo musical

Profesores nativos titulados Exámenes oficiales Prestigioso método educativo

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 93 870 20 01 granollers@cambridgeschool.com Ver más

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 93 865 05 04 caldes@cambridgeschool.com Ver más

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 93 844 44 42 cardedeu@cambridgeschool.com Ver más

La Garriga

La Garriga
C/ Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Ver más

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 93 879 91 89 laroca@cambridgeschool.com Ver más

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 93 579 44 51 mollet@cambridgeschool.com Ver más

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Ver más

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Ver más
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Cargando...
Información legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Dirección: Plaša Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Teléfono: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Cargando...